Ahojte Tino-priaznivci,

podujatiami „Pátrač Tino párty“ a „Seminár pre učiteľov, pedagogických pracovníkov a odbornú verejnosť“ sme uzavreli predchádzajúcu pátračskú sezónu, v ktorej sme aj my objavili nové možnosti, ako zmysluplne sa dajú brožúrky „Pátrač Tino spoznáva…“ využiť.

V detských letných táboroch (CVČ Klokan, HOBA, SAV) alebo na vychádzkach spolu so sprievodcom a rodičmi alebo starými rodičmi …, každým dňom pribúdajú noví pátračí, ktorí objavujú čaro tohto dobrodružstva. Ich obrázky sú až do konca októbra vystavené v mlyne Klepáč na Železnej studničke.

Ďakujeme partnerským organizáciám Bratislava Tourist Board a Asociácia sprievodcov Bratislavy, ktorí nám pomohli aktualizovať niektoré brožúrky a predstaviť ich širokej verejnosti spolu s úžasnými sprievodcami (Ľubka Černáková, Zuzka Godárová, Ivetka Šimove, Andy Popovič, Milan Peško) a animátormi (Adam, Samo, Pavel, Majo, Fedor aj Matúš).  Vďaka za podporu patrí aj MÚ Dúbravka za poskytnutie dotácie na MDD, Magistrátu hl. mesta SR Bratislavy za možnosť prenájmu reprezentatívnych priestorov, poisťovni NN za poskytnutie drobných darčekových predmetov, portálu sdeťmi.com za komunikačnú podporu, rodine Stehlíkovej za prípravu asi 800 odmien pre pátračov, či fotografovi Slavovi Labskému. Poďakovanie patrí aj tvorivému tandemu Miroslav Regitko (ilustrátor) a Marián Hatvani (grafik), ktorí už brožúrkam dodávajú nový šmrnc:) a všetkým dobrovoľníkom, ktorí „svojou troškou“ prispievajú k skvelej tvorivej atmosfére.

Ďakujeme však najmä vám, malí aj veľkí pátrači, ktorí ste si túto zábavno-vzdelávaciu hru naozaj vychutnali a tešíte sa na ďalšie pokračovania:)

O všetkých novinkách vás budeme postupne informovať.

Projekt „Pátrač Tino spoznáva…“ je robený s láskou, ale na odvážne rozhodnutia treba mať gule:)

Pátrač Tino a jeho pomocníčky (Dana a Tina)