Ahojte kamoši,

aktuálna situácia nám poriadne nabúrala plány. Veľkú časť Pátrač Tino párty, ktorú sme plánovali na piatok 2.10.2020 od 15.00 hod., musíme zrušiť.

Máme, samozrejme, aj dobré správy:

Výhercovia si môžu prísť prevziať svoje ceny individuálne na nádvorie Apponyiho paláca v piatok 2. 10.2020 medzi 15.00 a 16.00 hod. Pokiaľ to v tomto čase z akéhokoľvek dôvodu nestihnete, neprevzaté výhry budú pripravené na meno v pokladni Apponyiho paláca počas štandardných otváracích hodín. Všetky detské obrázky zo súťaže „V tej veži straší…“ sú vystavené od 2.10.2020 do 25.10.2020 v nádherných priestoroch Apponyiho paláca. Výstava je určená pre širokú verejnosť a štandardné vstupné do týchto priestorov zahŕňa aj prehliadku Múzea historických interiérov a Múzea vinohradníctva.

Vychádzky s brožúrkami Pátrač Tino spoznáva…, ktoré sú plánované v exteriéri, sa uskutočnia. Je však potrebné, aby ste sa na ne vopred prihlásili cez prihlasovací link. Pozorne si prečítajte inštrukcie https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScceFj3WDWf6Vy4MJA55VY7AvL1SlPmS14mWA5e1kLA8qiegg/viewform

Žiaľ, komentovanú prehliadku v Prírodovednom múzeu, pôvodne plánovanú na piatok 2.10.2020 od 15:30 hod, sme nútení zrušiť. Ako alternatívu vám ponúkame bezplatnú individuálnu prehliadku kedykoľvek v nedeľu 4. 10. 2020 (prvá nedeľa v mesiaci je v SNM zdarma). Na pokladni vám v tento deň bude k dispozícii brožúrka „Pátrač Tino spoznáva SNM – Prírodovedné múzeum“ taktiež zdarma. Po zistení správnych odpovedí na pátračské úlohy a vylúštení tajničky získate pri odchode zaslúženú odmenu od Pátrača Tina.

—————————————————————————————————————————————

Pozývame všetkých zvedavcov v piatok 2.10.2020 na nádvorie Apponyiho paláca, kde sa o 15:00 hod začne Pátrač Tino párty.

Predstavíme vám nové pátračské brožúrky „Pátrač Tino spoznáva Železnú studničku“ a „Pátrač Tino spoznáva SNM – Prírodovedné múzeum“, sprístupníme vám Apponyiho palác s výstavou detských obrázkov a na záver vás pozývame na vychádzky po meste so sprievodcami a Pátračom Tinom – je potrebné sa  zaregistrovať https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScceFj3WDWf6Vy4MJA55VY7AvL1SlPmS14mWA5e1kLA8qiegg/viewform.

Na začiatku každej vychádzky dostanete od Pátrača Tina pútavú brožúrku, spoločne budete plniť na jednotlivých miestach zábavné úlohy a na konci od neho dostanete zaslúženú odmenu.

Tešíme sa na stretnutie.

V prípade akýchkoľvek zmien, alebo obmedzení z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie, Vás budeme bezodkladne informovať.