Ahojte kamoši,

sme veľmi radi, že sa s vami môžeme po dlhšom čase opäť stretnúť.

O chvíľu je tu Medzinárodný deň detí a my sme pre vás pripravili zaujímavé aktivity, za ktoré vás Pátrač Tino veľmi rád odmení.

A čo sme teda pre vás nachystali?

Máme pre vás pátranie po Dúbravke a samozrejme s odmenami od samotného Pátrača Tina. Hurá!

Ako na to?

Individuálne

Môžete pátrať s rodičmi/starými rodičmi individuálne, a to tak, že si v Miestnej knižnici Dúbravka v rámci otváracích hodín (tie si overte na https://www.dubravka.sk/sk/kam-v-dubravke/organizacie/Kniznica.html ) vyzdvihnete od 1.6. do 4.6. 2021 brožúrku „Pátrač Tino spoznáva Dúbravku“. Odmeny za vylúštenú tajničku a nakreslený obrázok pre Pátrača Tina si vyzdvihnete tiež tam. Počet brožúrok na rodinu/skupinku je obmedzený najviac na 4 ks a prosíme vás, nechajte na seba svoju mailovú adresu, aby sme vás v prípade potreby, mohli kontaktovať.

Spoločne

Môžete pátrať spoločne v sobotu 5.6.2021 od 15.00 hod. (stretneme sa pred kostolom Ducha Svätého) s odborným sprievodcom z Bratislavskej turistickej kancelárie a taktiež Pátračom Tinom, ktorý vás bude na vychádzke sprevádzať a potom vám odovzdá v Parku Pekníkova odmeny. Na vychádzku je potrebné sa registrovať vopred a vyplniť všetky povinné polia vo formulári https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSea7avKDRLqh4zbpNbihpGakllFQgMlZutJ8wqNBVk9agy9Qg/viewform . Príďte aspoň 10 minút pred začatím, aby ste sa v kľude stihli zaregistrovať. Na začiatku vychádzky dostanete od Pátrača Tina brožúrku a pero, spoločne budete plniť na jednotlivých miestach pátračské úlohy a na konci môžete získať od Pátrača Tina odmenu. Súčasťou vychádzky bude aj návšteva v Dúbravskom múzeu.

V prípade akýchkoľvek zmien, alebo obmedzení z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie, vás budeme bezodkladne informovať.

Tešíme sa na vás a veríme, že budete mať skvelý pátračský zážitok.